SAADET; Devlet Hastanesindeki Eksikliklerin Takipçisi Olacağız!

Saadet Partisi Orhangazi İlçe Yönetimi, ” Yerinde tespit yerinde çözüm ” mantığıyla yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. SAADET İlçe Yönetimi son dönemlerde Orhangazi Devlet Hastanesi ile ilgili gerek basında gerçekse sosyal medyada çıkan, ilçe kamuoyunun da sıkça dillendirdiği spekülatif haberlerle ilgili hastane yönetimini ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Devlet Hastanesi yeni başhekimi Sn. Ferit ALAYBEYOĞLU ile yaklaşık 1 saat süren görüşmede;
Hastane ile ilgili doktor ve personel ihtiyacının giderilmesi, eksik tıbbi cihazların temini, talep edilen birimlerin aktif hale getirilmesi ve hasta memnuniyeti konuları üzerinde duruldu.

SAADET İlçe Yönetimi bu konularla ilgili gerekirse siyasiler ve toplumun her kesiminden katılım sağlayabilecek temsilcilerle birlikte kamuoyu oluşturulabileceğini, ihtiyaç duyulan eksikliklerin giderilebilmesi için konunun takipçisi olacaklarının altını çizdi.

Genç yaşına rağmen tecrübesi, samimiyeti ve idealist yaklaşımı ile dikkat çeken yeni başhekim Ferit ALAYBEYOĞLU’ na görevinde başarı dileklerinde bulunan Saadet Partisi İlçe Yönetimi, teşkilat olarak her zaman maddi manevi gereken desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Bu yayına ilk siz yorum yapın